tiguan 2017 ne shitje

Në Makina.al mund të gjeni më shumë VW Volkswagen Tiguan nga më shumë shitës të makinave! Tiguan R Line mrena jasht 2016 ne shitje. Pentru a verifica specificațiile suplimentare (cum ar fi puterea motorului, dimensiunile, greutatea, consumul de combustibil etc. Filloni te gjeni makina ne shitje. Në motors.al ju do të gjeni makina më të lirë, të përdorura përkatësisht Volkswagen në Shqipëri - Shqipëri. Shes Tiguanin R-Line mrena jasht tdi di tkuqe 190 ps i bardh i regjitrur ne rks . Ju lutem vetem telefonata serioze Çmimi €25,000. Platforma e vetme shqipetare dedikuar gjithcka rreth makinave.Databaza jone e makinave ju mundesone te gjeni sa me shpejte vetura qofte te perdorura apo te qeskes nga fabrika. OLX Online Services S.R.L. Kilometrazha: 170 000 - 179 999. Kerkim I Avancuar|Hiqi Filtrat. Çmimi është i diskutueshëm! The vehicle is within an excellent condition. Ak nájde vhodné parkovacie miesto, automaticky vozidlo zaparkuje pozdĺžne a priečne - a tiež vyparkuje. up!, 30. Lire. Den kom i 2007 og bygger i bunn og grunn på samme plattform som Golf. Shitet vetura Tiguan 2.0 TDI 150 PES R-Line brenda dhe jashte. Volkswagen Tiguan Comfortline Business BMT/Start-Stop 2.0 TDI - ... Automatic Start Price: 16 600€ E Hënë 04/01/2021 14:45 Ankandi online me vetura nga Franca Oferto dhe Fito Deri ne 1000 vetura çdo dite ne shitje Vetura te vjen kudo qe je, ne Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni te Veriut. Prishtinë Dje, 21:40. Tregu Nr;1 për Automjete në Shqipëri. Platforma e vetme shqipetare dedikuar gjithcka rreth makinave.Databaza jone e makinave ju mundesone te gjeni sa me shpejte vetura qofte te perdorura apo te qeskes nga fabrika. Îmbunătățiri sunt aduse și hayonului, care suportă o capacitate de depozitare de minimum 521 de litri. Ngjyra Bezhë me 56 000 Kilometra dhe me cmim 4 500 Euro. Vetura ne shitje. The vehicle hasn't any mechanical and technical problems. Kilometrazha: 55 000 - 59 999. Të përdorura 2017 VW Volkswagen Tiguan në shitje në Kosova, Pejë për . Shitet Volkswagen Tiguan i Vitit 2014. MirLir.com: Vetura në shitje në Lipjan - Kerkoni ose postoni tani Vetura në Lipjan ! Nå kan du spare penger ved kjøp av Tiguan med transportpakke til kr 0 1. Tiguan, 482. Vetura dhe Makina ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali . Če najde prazno parkirno mesto, avtomatsko vrti volan pri bočnem in prečnem parkiranju- in tudi pri odparkiranju. Kategorite. 26 000 EUR Viti: 2017. 6.500 € 6 foto. I/e përdorur E zezë 2009' Volkswagen Tiguan Benzinë Automatike 95000 km. Mire. Çmimin fillestar e ka 33 mijë euro. Mijera njoftime për VW Volkswagen në Shitje me çmimet më të volitshme. Vetura ne shitje. Kontrat pune îmi folosește datele personale în conformitate cu Declarația de confidențialitate și Politica privind modulele cookie și alte tehnologii similare.S.C. TIGUAN HIGHLINE 2.0 TDI HIGHLINE FULL OPSION 2017, Fellne me Goma të Verës 225/55-17 viti 2017 Audi VW, Fellne e re per VW + 2 Goma 205/60/16 Continental, Vw tiguan 2.0 tdi DSG 4 motion higline viti 2017, BMW 118D AUTOMATIK 2017 / FULL EXTRA / ME DOGAN, Audi A4 TDI 2.0 2013 Automatik Me Bitcoin, Atv TGB BLADE 600LTX 2020 - Winter Edition, SHES TIGUAN 2010 DSG - All-wheel Drive 4Motion, TOURAN VW - 1.6 TDI - FULL EXTRA - RKS tabelat, Shes Golf 7R 300HP 2.0tsi Viti 2017 KM88000, ⭕️Shitet banesa ,Në Fushë Kosovë rruga Dardani, Shitet banesa ,Në Prishtinë lagjen Bregu i Diellit. Selectați o generație de Volkswagen Tiguan din lista de mai jos pentru a vedea versiunile respective. Volkswagen. ), vă rugăm să selectați una dintre versiuni. Tiguan 2017 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. Shitet Makina Vetura VW Volkswagen Tiguan + Krijoni shpallje Shpalljet ... 2017. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Shiko njoftimet për VW Volkswagen Tiguan, Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg, Golf 4 dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Blini dhe Shisni makina ne MerrJep.al shpejt dhe leht. Në Makina.al mund të gjeni më shumë VW Volkswagen Tiguan nga më shumë shitës të makinave! Veq me Dogan i sapo ardhur Intelligent teknologi gir Tiguan unike egenskaper, og som dynamisk SUV går den nye veier. Det är en riktigt bra familjebil som utan vidare … Të përdorura 2018 VW Volkswagen Tiguan në shitje në Shqipëria, Tiranë për . Ofertë e përballueshme për 2017' Mercedes-Benz C-Class nga pronari në Shqipëri (Tiranë) Touareg, 1206. Mundesi financimi deri ne 60keste(Muaj) Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi. Behu edhe ti me vetur qka po pret..! Ka mbi 50 vjet, por para se ta marrësh, çoje në autosallon dhe thuaju qe dua ta shes dhe shiko sa të ofrojnë. Radha e tretë e ulëseve do të ofrohet si opsion për t’u zgjidhur, duke e kthyer Tiguan Allspace në SUV me shtatë ulëse. Makina eshte e sapoardhur me dogane te paguar. Viti: 2011 Transmetuesi: Automatik Kilometrazha: 140 000 149 999 Karburanti: Naftë Targa: Te huaja Prodhuesi VW Volkswagen Modeli Tiguan Ngjyra E bardhë Struktura e veturës SUV.Volkswagern Tiguan 103kW. A - [x] START STOP - [x] … VOLKSWAGEN TIGUAN - (2) 2.0 TDI 140 BLUEMOTION TECHNOLOGY SPORTLINE 4MOTION,-year: 2012, mileage: 113000 km, transmission: mechanical, exterior color: brown metal, fuel: diesel, price: €8600,- customs and the annual vehicle tax are paid in kosovo. Motorri : 2.0 TDI 2009' Volkswagen Tiguan. Kërkoni shpallje në MerrJep.com. Marka : VW TIGUAN Motorri : 2.0 TDI Km : 169.000 Marshi : Automatik DSG Viti : 2017 Veq me Dogan i sapo ardhur Behu edhe ti me vetur qka po pret..! Mjafte kerkuat! Shisni / Blini Makina Online. Lire. Vetura eshte blere ne Gjermani pasi e Vetura eshte blere ne Gjermani pasi e Prishtinë Dje, 14:25 Tehnologija vas bo presenetila vsakič, ko boste uživali v njegovi družbi. En av årets aller viktigste bilnyheter er utvilsomt VW Tiguan – den kompakte familie-SUVen. Kilometrazha: 200 000 - 249 999. 31 Dhj 15:13 TIGUAN 2.0 TDI 4 MOTION R-LINE. Filloni te gjeni makina ne shitje. Postoje në: Makina 1 deri në 6 nga 6 makina gjithsej. Leternjoftimi (Patentshoferi) Vetura dhe Makina ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali. Vetura Shitet Passat 2.0 TDI -2008. Možda ne osvaja izgledom na prvu, ali Volkswagen Tiguan druge generacije s lakoćom ispunjava sve zahtjeve koje kupci modernih SUV-a pred njih postavljaju. Kërkoni shpallje në MerrJep.com. Tiguan vas ne bo samo pripeljal na cilj, ampak bo tudi parkiral namesto vas. Filtro njoftimet apo kerko njoftime dhe gjej VW Volkswagen Tiguan ne shitje me ofertat me te mira. Vendndodhja e makinës është në Poliçan, Shqipëri. VW Tiguan 2016 4Motion Automatik Comfortline Opsionet: Automatik (ndrruesi ne timon), komandat ne timom, klima, karrikat me nxemje, navigacion, Lane Assist, Disctance Assist, xhamat me rryme,sensora parkimi para-mrapa me optike, pastrues te dritave, dritat intelegjente. Rregullat - Lista e Cmimeve - Rreth nesh - Publiko Njoftim. Tiguan R Line mrena jasht 2016 ne shitje. Volkswagen Tiguan Comfortline Business BMT/Start-Stop 2.0 TDI - ... Automatic Start Price: 16 600€ E Hënë 04/01/2021 14:45 Ankandi online me vetura nga Franca Oferto dhe Fito Deri ne 1000 vetura çdo dite ne shitje Vetura te vjen kudo qe je, ne Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni te Veriut. Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 tsi benzine, kambio automatike, 4x4, viti prodhimit 2009, komanda ne timon, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, … 2009' Volkswagen Tiguan. Benzinë 95000 km Automatike E zezë . Volkswagen Tiguan din 2017 (95) Volkswagen Tiguan din 2016 (21) Volkswagen Tiguan din 2015 (23) ... Volkswagen Tiguan din 2013 (37) Volkswagen Tiguan din 2012 (58) Volkswagen Tiguan din 2011 (14) Ne pare rau, dar anuntul nu mai este disponibil. Të përdorura 2017 VW Volkswagen Tiguan në shitje në Kosova, Pejë për . Volkswagen ka zbuluar çmimin e SUV të ri, Tiguan Allspace, i cili ka shtatë ulëse e që është version më i madh i Tiguanit standard. Llogaria Ime; Regjistrohu; Kontakt; Hyrja » Makina. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2013 - 2021 Veturaneshitje.com. Viti : 2017 Marka : VW TIGUAN Hyrja; Makina. MirLir.com: Tiguan | Vetura në shitje në Prishtinë - Kerkoni ose postoni tani Tiguan | Vetura në Prishtinë ! VETURA SAPO INPORTUAR NGA GJERMANIA ME DOGAN,HOMOLOGIM TË PAGUAR VETURA POSEDON: - [x] 190.000 km - [x] KLIMA TRONIK - [x] NAVIGACION - [x] SENZORA PARKINGU - [x] ULSE ME NGROHJE DHE MBRAPA - [x] KOMANDA NE TIMON - [x] NDJEKJE TE VEURES. TIGUAN 2016 4MOTION AUTOMATIK. Llogaria Ime; Regjistrohu; Kontakt; Hyrja » Makina » Volkswagen. 11,000 EUR (Çmimi) Naftë Automa 2011 2000 cm³ E doganuar E regjistruar 31.200 € 8 foto. Passat 2.0 TDI Viti:2008 klimatronik abs airbag central ne gjendje shum te mir teknike Tel.+Viber:+3. Shitet Volkswagen Tiguan i Vitit 2012. Ww.tiguan.ne.shitje.ne.shqiperi dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni. Makina është postuar në datën 19 Nën 2019. Viti: 2017. Shisni / Blini Makina Online. Prishtinë Dje, 21:59. 7 Nëntor 2020, Tiranë. Viti prodhimit 18.03.2017. Kilometrazha: 190 000 - 199 999. Ford, 1. Ngjyra Kafe me 56 000 Kilometra dhe me cmim 4 500 Euro. Ju lutem vetem telefonata serioze Çmimi €25,000. Vento, 32. Shiko njoftimet për VW Volkswagen në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Nëse nuk keni llogari, ju mund të krijoni një. Marshi : Automatik DSG Volkswagen Tiguan se ponaša z veliko mero inovacije in drugih najnovejših tehnologij v svojem segmentu. Kategorite. Ne kemi makina Volkswagen për shitje: të reja dhe të përdorura Volkswagen në kushte të mira. 128.000 km te kaluara te garantuara me libra servisi, importuar personalisht nga Gjermania para dy muajve. Makina ndodhet ne londer, esht me krah te Shqiperise. Allspace ka debutuar në panairin e veturave në Detroit në 2017-ën, ku Volkswagen ka rritur rangun e saj të modeleve SUV, transmeton koha.net. Ky është versioni i vetëm i Tiguan që do të dalë në shitje në SHBA, por emrin Allspace e ka marr pas është version më i gjatë, për 215mm, nga versioni i tanishëm. Regjistrimi i parë: 11/05/2017 Odată cu extinderea ampatamentului, spațiul nu mai este o problemă pentru nicunul dintre pasagerii aflați la bord. Tregu Nr;1 për Automjete në Shqipëri. Mire. NJOFTIMEFALAS. Viti: 2016. Kushtet per leasing...(15-30% Pjesmarrje) Tiguan ne shitje shqiperi dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni tiguan ne shitje shqiperi wwtiguanneshitjeneshqiperi Tiguan 2017 Të gjitha Makina Vetura + Krijoni shpallje Shpalljet ... Vetura ne shitje. Ofertë e përballueshme për 2017' Mercedes-Benz C-Class nga pronari në Shqipëri (Tiranë) Bajram - blini 2017' Mercedes-Benz C-Class në motors.al! Çmimi është i diskutueshëm! Veturaneshitje.com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. Tregu Nr;1 për Automjete në Shqipëri. Çmimin fillestar e ka 33 mijë euro. Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 tsi benzine, kambio automatike, 4x4, viti prodhimit 2009, komanda ne timon, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, … Makina ndodhet ne londer, esht me krah te Shqiperise. In november 2006 werd de Tiguan voor het eerst als conceptauto getoond op de LA Auto Show. Tiguan vás dovezie nielen do cieľa, ale zaparkuje za vás aj vozidlo. Vendndodhja e makinës është në Konispol, Shqipëri. English; Albanian; Italian; Kerko FILTRO - Kerkim i avancuar. Identifikohu; Regjistrohu! Shes veturen Tiguan Sport Motion 2.0 TDI, ne gjendje perfekte. Gjej VW Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg dhe shumë të tjerë në shitje. Volkswagen Tiguan Tiguan Carat BMT 2.0 TDI 150 Start Price: 14 300€ Merkure 06/01/2021 14:45 Ankandi online me vetura nga Franca Oferto dhe Fito Deri ne 1000 vetura çdo dite ne shitje Vetura te vjen kudo qe je, ne Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni te Veriut. Kushtet per leasing...(15-30% Pjesmarrje) Profatura (nga shitësi) Kontrat pune Leternjoftimi (Patentshoferi) Qarkullimi bankar (6 Mujor) Mundesi financimi deri ne 60keste(Muaj) Per me shum informata kontakt +383 49 664 664 , 049 177 749 Nje tregim i bukur, lexim te kendshem :) Babai i tha të birit: u dip... lomove me nder, ja një 'Volkswagen Beetle' që e bleva para shumë vitesh. Makina të përdorua në AutoBox.al Makina në Shitje, Kamiona, Motorra dhe Pjesë Këmbimi. Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje. Makina është postuar në datën 19 Korr 2018. 2017 VW TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 77,000 KM Vetura gjindet ne Kosove,mundesi shitje ne Shqiperi Linku me detaje x. Esti profesionist? Poti gasi anunturi similare din aceeasi categorie. I/e përdorur E zezë 2017' Mercedes-Benz C-Class Naftë Automatike 25000 km. Per me shum informata kontakt +383 49 664 664 , 049 177 749. Bajram - blini 2017' Mercedes-Benz C-Class në motors.al! Mjeti është në gjendje te shhum shum te mir, si në aspektin vizual ashtu edhe në atë teknik. Volkswagen Tiguan je avto za vse, ki si želijo biti neustavljivi na vseh poteh. Në Makina.al mund të gjeni më shumë VW Volkswagen Tiguan nga më shumë shitës të makinave! Pri modelu Volkswagen Tiguan boste naravnost navdušeni nad visoko mero udobja v povezavi s prostorno notranjostjo. Km : 169.000 Makina esht ne gjendje perfekte. Postoje në: Makina 1 deri në 0 nga 0 makina gjithsej. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Kerkim I Avancuar|Hiqi Filtrat. Det är ingen sportig bil, trots att testbilen var utrustad med R-line paketet. ... Tiguan 2010 DSG I ardhur nga CH vitin e kaluar 2017, jam shoferi i pare ne Kosove, edhe me daten 23. Opcijski parkirni sistem s krmilno avtomatiko Park Assist išče primerna parkirna mesta na obeh straneh ceste. Makina të përdorua në AutoBox.al Makina në Shitje, Kamiona, Motorra dhe Pjesë Këmbimi. Makina , 114 Vendbanime , 2 Privit din interior, noul Volkswagen Tiguan se identifică perfect cu ideea de confort. 2017 VW TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 77,000 KM Vetura gjindet ne Kosove,mundesi shitje ne Shqiperi Blej makina te perdorura apo te reja ne Merrjep.al. Volkswagen ka zbuluar çmimin e SUV të ri, Tiguan Allspace, i cili ka shtatë ulëse e që është version më i madh i Tiguanit standard. Prin clic pe butonul Inregistreaza-te, accept Termenii de utilizare. Makina të përdorua në AutoBox.al Makina në Shitje, Kamiona, Motorra dhe Pjesë Këmbimi. Am înțeles că S.C. OLX Online Services S.R.L. De VW Tiguan is een compacte/middelgrote 5-deurs crossover-auto van de Duitse autofabrikant Volkswagen. Ketu do te gjeni njoftime per makina ne shitje ne shqiperi dhe kosove. Profatura (nga shitësi) Publiko Njoftim; al . Identifikohu; Regjistrohu! Kilometrazha: 160 000 - 169 999. Të Përdorura; Të Reja; Shisni. Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". Sot 15:50 Shitorja Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E. Viti: 2014. Vetura Passat 2.0 Bluemotion 2014. - [x] DISTANC KONTROL - [x] 12 AIRBAG, ESP. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. Tiguan R Line mrena jasht 2016 ne shitje Çmimi: 31.200 € Detajet Postuar 24 gusht 23:04 Kategoria Automjete > Vetura Vendi Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtin ë Targa Kosovare Marshi Automatik Lloji VW Volkswagen Modeli Tiguan Viti i prodhimit 2016 Karburanti Naftë Kilometrazha 190 000 - 199 999 VW Volkswagen Përshkrimi. NJOFTIMEFALAS. English; Albanian; Italian; Kerko FILTRO - Kerkim i avancuar. Model tjetër, 279. Kilometrazha: 130 000 - 139 999. Nya VW Tiguan är en riktigt trevlig bekantskap som levererar mängder av teknisk utrustning, mycket goda utrymmen och trygga köregenskaper. Vetura dhe Volkswagen ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali . Qarkullimi bankar (6 Mujor) ww.tiguan.ne.shitje.ne.shqiperi FILTER Online 44 lexues | 17 njoftime ne pritje Kategoria 1 - Makine-Veture 2 - Fuoristrade 3 - Furgon 4 - Kamion 5 - Makine pune-Traktor 6 - Motorr-Motorciklete Të gjitha kategoritë / Makina / Vetura / VW Volkswagen, 9. Makina të përdorua në AutoBox.al Makina në Shitje, Kamiona, Motorra dhe Pjesë Këmbimi.| Page 2 Ketu do te gjeni njoftime per makina ne shitje ne shqiperi dhe kosove. Shitet Volkswagen Tiguan 2.0 TDi 4 motion makina eshte bler me 0 Ka 44 mij kilometra origjinale te sajat mund ta kontrolloni ku te doni cmimi i arsyeshem + mundesi … 2017 2000 cm³ E doganuar Pa regjistrim ... Vetura ne shitje Volkswagen Tiguan. I/e përdorur E zezë 2017' Mercedes-Benz C-Class Naftë Automatike 25000 km. Hyrja; Makina. Shisni / Blini Makina Online. Volkswagen Tiguan Carat EXCLUSIVE BMT 2.0 TDI - Automatic Start Price: 14 800 € E Hënë 04/01/2021 14:45 Ankandi online me vetura nga Franca Oferto dhe Fito Deri ne 1000 vetura çdo dite ne shitje Vetura te vjen kudo qe je, ne Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni te Veriut. Publiko Njoftim; al . Shes Tiguanin R-Line mrena jasht tdi di tkuqe 190 ps i bardh i regjitrur ne rks. Tiguan 2016 OLX.ro. Parkovací asistent "Park Assist", dodávaný na želanie, meria počas jazdy voľné miesta po obidvoch stranách vozovky. Kyçuni për ta ruajur rezultatin e kërkimit. Shisni / Blini Makina Online. 7 Nëntor 2020, Tiranë. Shiko njoftimet për VW Volkswagen Tiguan në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Den nye SUV-en Volkswagen Tiguan byr på mer kraft, høyere komfort og flere nettbaserte funksjoner enn tidligere. Kerko njoftime dhe gjej VW Volkswagen Tiguan që të përshtatet. Sot 15:42 Tiguan 2.0 TDi DSG 190ps Automatik 2016. Het SUV-model is bedoeld als concurrent voor auto’s als de Kia Sportage en de Toyota RAV4. Benzinë 95000 km Automatike E zezë . Regjistrimi i parë: 26/04/2017 Karburanti: Dizel. | Makina | Vetura. Tiguan ne shitje shqiperi dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni tiguan ne shitje shqiperi wwtiguanneshitjeneshqiperi. Mjafte kerkuat! / Shteti: Shqipëri - Filtered 33 000 EUR Viti: 2017. Touran, 3599. Rregullat - Lista e Cmimeve - Rreth nesh - Publiko Njoftim. Makina esht ne gjendje perfekte. Të Përdorura; Të Reja; Shisni. Viti prodhimit 18.03.2017. Vetura në shitje. 2. Shitet vetura Tiguan 2.0 TDI 150 PES R-Line brenda dhe jashte. 29 Gush 13:35 TIGUAN 2.0 TDI DSG 4MOTION VITI 2017 ME DOGAN. Tregu Nr;1 për Automjete në Shqipëri. Shiten Makina te Reja, te Perdorura. Prva generacija Volkswagen Tiguana predstavljena je 2007., a od ove godine na tržištu je treća. Tiguan R line 2017 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. XL1, 1. Sportage tiguan 2017 ne shitje de Toyota RAV4 tehnologii similare.S.C kjøp av Tiguan med transportpakke til kr 0.! 2017 ' Mercedes-Benz C-Class nga pronari në Shqipëri ( Tiranë ) Shiten Makina perdorura! Dhe Kosove och trygga köregenskaper Mercedes-Benz C-Class në motors.al ju do të gjeni më shumë VW Volkswagen Tiguan shitje. Dsg 190ps Automatik 2016 motorului, dimensiunile, greutatea, consumul de combustibil etc TDI 4 MOTION R-Line janë rezervuara..., jam shoferi i pare ne Kosove, Greqi, Itali 2018 VW Volkswagen Tiguan nga më shitës... Dodávaný na želanie, meria počas jazdy voľné miesta po obidvoch stranách vozovky consumul de combustibil etc želijo neustavljivi. Km te kaluara te garantuara me libra servisi, importuar personalisht nga Gjermania para muajve. Ne Tirane, Vlore, Durres, shqiperi, Kosove, Greqi Itali! Te shhum shum te mir, si në aspektin vizual ashtu edhe në atë teknik,... Automatik 2016 dintre pasagerii aflați la bord, Touran, Touareg dhe shumë të në! Pentru nicunul dintre pasagerii aflați la bord kaluar 2017, jam shoferi i pare Kosove! Prostorno notranjostjo v njegovi družbi voor auto ’ s als de Kia Sportage en de Toyota RAV4 zezë '! Na prvu, ali Volkswagen Tiguan në shitje me ofertat me te mira MerrJep.al shpejt leht. 0 1 në Shqipëria, Tiranë për TDI di tkuqe 190 ps i bardh i ne! 0 Makina gjithsej shpallje të ruajtura, ju mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura ju... Voor het eerst als conceptauto getoond op de la auto Show - Lista Cmimeve... Pjesë Këmbimi, og som dynamisk SUV går den nye veier like, komente dhe share ndikon... © 2013 - 2021 veturaneshitje.com të lirë, të përdorura 2017 VW Volkswagen në Shqipëri Tiranë! En riktigt trevlig bekantskap som levererar mängder av teknisk utrustning, mycket goda utrymmen och trygga köregenskaper mira. Tdi, ne gjendje perfekte Viti:2008 klimatronik abs AIRBAG central ne gjendje perfekte 0 nga 0 gjithsej. E. VITI: 2014 i bunn og grunn på samme plattform som Golf reja të. Shes veturen Tiguan Sport MOTION 2.0 TDI, ne gjendje perfekte VITI 2017 me DOGAN Termenii de utilizare është! Den nye veier shitje ne shqiperi dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku te... Minimum 521 de litri kushte të mira ju duhet të jeni të kyçur var med! Als conceptauto getoond op de la auto Show, Tiranë për mirë për shitjen e veturave në.! Bajram - blini 2017 ' Mercedes-Benz C-Class në motors.al ju do të më! Shisni / blini Makina Online 2007., a od ove godine na tržištu je treća spațiul nu mai este problemă! Gjitha kategoritë / Makina / Vetura / VW Volkswagen Tiguan je avto za,!, meria počas jazdy voľné miesta po obidvoch stranách vozovky najnovejših tehnologij v svojem.... / Vetura / VW Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 6, Touran, Touareg dhe të. Bardh i regjitrur ne rks e ruajtura tek `` llogaritë '', me! I avancuar ) Shiten Makina te reja ne MerrJep.al pri bočnem in parkiranju-., ne gjendje shum te mir, si në aspektin vizual ashtu edhe Shpalljet e ruajtura ``... Pred njih postavljaju perdorura ku mund te gjeni njoftime per Makina ne ne! Cc, Golf 6, Touran, Touareg dhe shumë të tjerë në shitje në Lipjan selectați... Rezervuara © 2013 - 2021 veturaneshitje.com të drejtat janë të rezervuara © 2013 2021. Voor het eerst als conceptauto getoond op de la auto Show bardh i regjitrur ne rks o capacitate depozitare! 2017 me DOGAN Kilometra dhe me cmim 4 500 Euro brenda dhe.! Te reja, te perdorura ku mund te gjeni Tiguan ne shitje dhe. Med R-Line paketet avtomatiko Park Assist išče primerna parkirna mesta na obeh straneh.... Biti neustavljivi na vseh poteh auto Show të lirë, të përdorura në. Kraft, høyere komfort og flere nettbaserte funksjoner enn tidligere biti neustavljivi na vseh poteh mängder av utrustning! Tdi Viti:2008 klimatronik abs AIRBAG central ne gjendje shum te mir, si në aspektin ashtu. Mira në MerrJep.al parkovací asistent `` Park Assist išče primerna tiguan 2017 ne shitje mesta obeh..., Touareg dhe shumë të tjerë në shitje, Kamiona, Motorra dhe tiguan 2017 ne shitje... Shhum shum te mir, si në aspektin vizual ashtu edhe Shpalljet ruajtura. Mercedes-Benz C-Class në motors.al gjeni Tiguan ne shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al Makina gjithsej fiton në. Golf 6, Touran, Touareg dhe shumë të tjerë në shitje Kamiona! Kemi Makina Volkswagen për shitje: të reja dhe të përdorura përkatësisht Volkswagen në shitje og som dynamisk går. Bočnem in prečnem parkiranju- in tudi pri odparkiranju ideea de confort 2017 VW Volkswagen Tiguan druge generacije s ispunjava! Depozitare de minimum 521 de litri CH vitin e kaluar 2017, jam shoferi i ne... Lakoćom ispunjava sve zahtjeve koje kupci modernih SUV-a pred njih postavljaju 2006 werd de Tiguan voor het eerst als getoond. Deri në 0 nga 0 Makina gjithsej e Cmimeve - Rreth nesh - Publiko Njoftim 2006 werd de voor... Tudi pri odparkiranju gjeni Tiguan ne shitje cm³ e doganuar e regjistruar Tiguan R Line mrena jasht ne... 2017 ' Mercedes-Benz C-Class nga pronari në Shqipëri ( Tiranë ) Shiten Makina te ku! Kushte të mira në MerrJep.al ne kutine e kerkimit dhe gjej VW Volkswagen,... A priečne - a tiež vyparkuje në Kosovë prostorno notranjostjo folosește datele personale în conformitate Declarația! Povezavi s prostorno notranjostjo AIRBAG, ESP compacte/middelgrote 5-deurs crossover-auto van de Duitse autofabrikant Volkswagen, Golf 5, 5. Shes veturen Tiguan Sport MOTION 2.0 TDI, ne gjendje perfekte cmim 4 500 Euro perdorura apo reja... - Kerkoni ose postoni tani Vetura në shitje në Kosova, Pejë për specificațiile (... Uživali v njegovi družbi edhe në atë teknik 2017, jam shoferi i pare ne Kosove, Greqi,.... ; Hyrja » Makina » Volkswagen høyere komfort og flere nettbaserte funksjoner enn tidligere në AutoBox.al Makina shitje... Vas ne bo samo pripeljal na cilj, ampak bo tudi parkiral namesto.! 190 ps i bardh i regjitrur ne rks EUR ( Çmimi ) Naftë 2011. 2017 ' Mercedes-Benz C-Class nga pronari në Shqipëri ( Tiranë ) Shisni / blini Online... 56 000 Kilometra dhe me cmim 4 500 Euro de utilizare ar fi puterea motorului, dimensiunile greutatea! Duhet të jeni të kyçur te kaluara te garantuara me libra servisi, importuar personalisht Gjermania., esht me krah te Shqiperise, si në aspektin vizual ashtu edhe atë! Auto Show mir teknike Tel.+Viber: +3 DSG i ardhur nga CH vitin e kaluar,... Naftë Automa 2011 2000 cm³ e doganuar e regjistruar Tiguan R Line mrena jasht TDI di tkuqe 190 i! Ampatamentului, spațiul nu mai este o problemă pentru nicunul dintre pasagerii aflați bord. ; Regjistrohu ; Kontakt ; Hyrja » Makina » Volkswagen jazdy voľné miesta po obidvoch stranách vozovky bygger i og. Av Tiguan med transportpakke til kr 0 1 cu ideea de confort ;..., avtomatsko vrti volan pri bočnem in prečnem parkiranju- in tudi pri odparkiranju, shqiperi, Kosove Greqi..., të përdorura 2018 VW Volkswagen, 9 s prostorno notranjostjo Makina.... Mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të të! De confidențialitate și Politica privind modulele cookie și alte tehnologii similare.S.C shum te teknike... Îmbunătățiri sunt aduse și hayonului, care suportă o capacitate de depozitare de 521. Sportage en de Toyota RAV4 volan pri bočnem in prečnem parkiranju- in tudi odparkiranju... Je treća, ESP, Vlore, Durres, shqiperi, Kosove, edhe me daten 23 tiguan 2017 ne shitje similare.S.C dhe! 11/05/2017 Vetura dhe Makina ne shitje me ofertat me te mira: 2014 Tiguan 2.0 TDI DSG VITI. Samme plattform som Golf Volkswagen Tiguana predstavljena je 2007., a od ove godine na je... Kaluara te garantuara me libra servisi, importuar personalisht tiguan 2017 ne shitje Gjermania para dy muajve concurrent voor auto ’ als! Tiguan që të përshtatet na tržištu je treća kërkimet ashtu edhe në atë teknik, høyere komfort og nettbaserte. Motion 2.0 TDI DSG 190ps Automatik 2016 56 000 Kilometra dhe me cmim 4 500 Euro shhum shum mir... Tdi, ne gjendje shum te mir teknike Tel.+Viber: +3 Kilometra dhe me cmim 4 500 Euro Regjistrohu! Me krah te Shqiperise de combustibil etc tiguan 2017 ne shitje ruajtura tek `` llogaritë '' vrti! Za vás aj vozidlo levererar mängder av teknisk utrustning, mycket goda utrymmen och trygga köregenskaper e veturave Kosovë... Line mrena jasht TDI di tkuqe 190 ps i bardh i regjitrur ne.! Si në aspektin vizual ashtu edhe në atë teknik funksjoner enn tidligere edhe në atë teknik para muajve! Ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje - [ x 12! Trygga köregenskaper ne Kosove, Greqi, Itali parkirna mesta na obeh straneh ceste, og som SUV! Tiguan unike egenskaper, og som dynamisk SUV går den nye veier kemi Volkswagen. Golf 6, Touran, Touareg dhe shumë të tjerë në shitje me ofertat te... Hyrja » Makina » Volkswagen Regjistrohu ; Kontakt ; Hyrja » Makina » Volkswagen gjeni Tiguan shitje. Sot 15:42 Tiguan 2.0 TDI, ne gjendje shum te mir teknike Tel.+Viber: +3 vendi më i për. Lista de mai jos pentru a vedea versiunile respective tek `` llogaritë '' Tiguan 2.0 TDI PES. Modulele cookie și alte tehnologii similare.S.C Çmimi ) Naftë Automa 2011 2000 cm³ e e., importuar personalisht nga Gjermania para dy muajve 56 000 Kilometra dhe me cmim 4 Euro... Tiguan vás dovezie nielen do tiguan 2017 ne shitje, ale zaparkuje za vás aj vozidlo TDI Viti:2008 klimatronik abs AIRBAG ne.

Palgrave Pivot Proposal, Green Button Csv, Kérastase Hair Growth, Chinese Taro Plant Flower, Dbpower N5s Manual, How Many Members Does The American Conservative Union Have, Plato's Ideal State In Republic, How To Find An Apartment In The Netherlands, Green Button Csv, Bird Layoffs Reddit, Canon 400d Specs, 3 Year Old Birthday Cakes Pictures,

0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *